• Kontakt

Kontakt

CO & LT ApS

Østervangsvej 24
DK-6715 Esbjerg N

E-mail: info@colt.dk
Telefon: (+45) 4870 2280
SE 34 21 56 26

Kontaktpersoner

Indehaver/salg - Øst:
Lars M Larsen
E-mail: lars.larsen@colt.dk

Telefon: (+45) 4026 6139

Indehaver/salg - Vest:
Torben Knudsen
E-mail: torben.knudsen@colt.dk
Telefon (+45) 4018 1419

Projektingeniør:
Flemming Skibbild Jepsen
E-mail: flemming.jepsen@colt.dk
Telefon: (+45) 2967 7782

Administration og service:
Tina Revelius
E-mail: tina.revelius@colt.dk
Telefon: (+45) 4870 2280

Bogholderi:
Anita Strand
E-mail: anita.strand@colt.dk
Telefon: (+45) 2162 7737

Faktura sendes til e-mail: faktura@colt.dk

© 2018 Colt International Licensing Limited - People feel better in Colt conditions